[George], en yeni RGB LED paneliyle Profesyonel Gitti. [George’s] [George’s] yolculuğunu birkaç yıl boyunca Nirvana’nın zorlu ülkesine doğru yaptık. Çok sayıda ping-pong topu 8 × 8 gökkuşağı kurulu ile başladı. Bu yeterli olmadığında, ANTE’yi 32 × 16 PING-PONG toplarına yükseltti. Hala tatmin edilmiyor, [George] şimdi, genel olarak 600 LED için iki 20 × 15 panel’e kadar geliştirdi. Bu, önceki enkarnasyondan sadece ılımlı bir boyut artması durumunda, buradaki ana modifikasyonlar, dizinin binasının yanı sıra stilin yanı sıra.

[George], bazı uzman ortamlarında LED panellerini kullanmayı keşfetti. Panelleri artırmanın yanı sıra hareket etmenin gerilmeleri bir dizi tarzı zayıf yönleri ortaya çıkardı. Kesikli LED tarzının, kısa bir kulüpteki tellerde alay ederek sorun gidermeye yol açan kısa sürede sorun gidermeye yol açan nokta. Yönet kodu, aynı şekilde, Solderlab’ın kodunun, [George’s] kodunun yanı sıra farklı komut dosyalarının karışık bir torbasıydı. Ping-pong küre ışık difüzörleri bile, bir sonlandırma tehlikesi ürettikleri için bir problemdi. [George] Tüm dersleri ilk önce ve ikinci LED dizilerinden ve yeni bir tarza başladı – MX3’ü başlattı. Panel çerçeveleri, uzman bir metal dükkanı tarafından yaptırılmıştır. Kare çelik bir tüp omurgası ile başlayarak, alüminyum panel kabuğu yerine yerleştirildi. Çelik boru, her türlü arma seçeneği için bir sabit nokta takımı sunar. Ön paneller orta yoğunluklu bir fibredir, yangın geciktirici bir boya ile tedavi edilir.

Elektronikler de aynı şekilde değişmiştir. Özel RGB LED’leri gitti. [George] ortak WS2812 LED dizeleri için değişti. Panel monte Ahududu PIS LED dizelerini yönetir. İletişim Art-Net’dir, tipik DMX512 protokolünün bir Ethernet uygulaması, genellikle sahne aydınlatmasında kullanılır. Son sonuç harika görünüyor. [George] tam olarak böyle genç bir yaşta ne kadar başardığını tam olarak şaşırdık (geçen Haziran 16 yaşındaydı).

[Teşekkürler Terry!]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *