olur, 2013 Stajyer Stil Mücadelesi, Ti’nin stajyerinin mühendislik kas kütlelerini birkaç ödülle esneklik ve bunların sahip olma ihtimalinin yanı sıra stiller gerçek ürünlere dönüştü. [Max] inandık ki, bunu BeagleBone oyun peleriniyle, bu kollu Linux Kurulu’nun vintage bir oyun sistemine dönüştüren BeagleBone Black’e bir eklenti.

Geliştir, [MAX] ‘ın önceki MSP430 LaunchPad GamingPack’ten, iki NES denetleyicisini, VGA’yı koyan launchpad, ayrıca bir FPGA’nın yanı sıra, orada olan ısmarlama bir oyun konsolu üretmek için bir ekleme kartı ile etkilendi. En parlak ve 16-bit dönemin en iyi konsolları. Yeni BeagleBone tabanlı yapı için, [Maksimum] tahta dışı işlemlerden kaçındı, ancak tüm bu NES, oyun dişlisi için en iyi oyun deneyimini sağlamak için bir manyetometre / ivmeölçer ve bir ses kodeki IC’yi içerecek şekilde kullandı. Gameboy, GBA yanı sıra doom .wad oyunları.

Muhteşem bir donanım parçasına ek olarak, [MAX] Aynı şekilde durum stiline bir tişörte sahiptir. İlk önce, beaglebone, pelerinini, batarya sahiplerinin yanı sıra LCD ekranını sandviç olarak bir sürü ya da öylesine katmanları yazdı. Boyutları anladığı zaman, verilerini bir Mat Siyah Delrin’den kesilmiş lazer olarak gönderdi. Tamamlanan parça, bir sanat eseridir, aynı zamanda ne kadar iyi olursa birlikte ne kadar iyi olursa olsun, bu yeni retro oyun konsolunun bir dönüşünü kendimize vermeyi umursamıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *