Noel satışı şimdi ideal olan önemli bir Android uygulamalarının yanı sıra, genel olarak 220 $ değerinde 40 başlık – kesinlikle ücretsiz. Çok daha fazla ayrıntı ve bu teklifin tam olarak nasıl yararlanılacağı moladan sonra ideal olarak keşfedilebilir.

Kullanıcılarına her gün ücretsiz olarak bir ücretli Android uygulaması kullanan Android uygulama portalı Amazon Appstore, 220 $ değerinde ücretli bir başlık kesinlikle ücretsiz.

İnternet tüccarındaki devasa, birkaç gün önce ücretsiz uygulamaların 24 Aralık’tan 26’ya kadar indirileceğini açıkladı. Amazon, o zamanlar uygulamaların listelenmesinin yanı sıra, Halfbrick Studios, Rovio keyfi ve Sega gibi tasarımcıların başlıklarının dahil edilmesi hakkında bilgi ile alay etmiş olsa da.

Liste, Amazon tarafından belirtildiği gibi, bu uygulamalardaki maliyet tasarrufu toplu olarak 220 $ ‘dır. Toplam 40 uygulama, aynı zamanda burada alfabetik sırayla sağladık.

Zombi Çağı: Sezon 2

Angry Birds bölgesi (reklamsız)

Angry Birds Area HD (Fire Edition)

Anomali Warzone Earth HD

Hesap makinesi profesyonel

Çarklar

Renk serpme FX

İnşaat simülatörü 2014

Djay 2

Elektroido Pro

Electronic Arts Inc.

Endomondo Sports Tracker Pro

Çiftçilik Simülatörü 14

Freddy de beş gece

Klavye

Fleksy, Inc

İnstaplace

Instaweather Pro

Ireal Pro – Müzik Kitabı ve Oynat

Atlama Masaüstü (RDP ve VNC)

Sadece 6 hafta

Yansıtma360 – Airplay alıcısı

Çalar saatim

Oxford Advanced Learner’ın Sözlüğü, 8. Baskı

Kağıt tren yeniden yüklendi – reklam ücretsiz

Fotoğraf Transfer Uygulaması

Picshop – resim editörü

Pleks

Yansıtmak

Köklü kimse

RPG Spirit Historicica

Futsterfolyo

Sonic the Hedgehog 2

Splashtop uzak masaüstü

Terraria

Tetris

Kas Sistemi Kılavuzu: İnsan Vücudunun İskelet Kasları

Fufury

Tunein Radio Pro

Nihai gitar sekmeleri ve araçlar

Wolfram | Alpha

Solucanlar 3

Yukarıdaki Android uygulamalarının tümü – daha önce de belirttiğimiz gibi – doğrudan Amazon Appstore’dan indirilebilir.

Hala bazı Noel büyüsünü yaymak için resmi Google Play mağazasında bekliyoruz, ancak böyle bir planın herhangi bir kelimesi veya ipucu yok, ancak belki de Gigantic, yakında ücretsiz gerçek için bazı ücretli uygulamaları sessizce itecek? Sadece umut edebiliriz.

Amazon da basın açıklamasında, ücretsiz Android uygulamalarının daha büyük planın sadece bir parçası olduğuna dikkat çekti, İnternet tüccarının indirim oranlarının yanı sıra Amazon hemen video, Amazon Music, Kindle Books, Amazon Gadget Fırsatlar için teklifler kullanıyor , daha fazla.

Android cihazınız için çok daha fazla uygulamaya göz atmak için Android Uygulamalar Galerimizi incelediğinizden emin olun.

Twitter’da bize uyabilir, bizi Microsoft, Google, Apple ve Web’den güncel tutmak için Google+ ‘da dairenize ekleyebilir veya Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *