Google bugün 18 Ocak 2023’te Stadia Oyun Akışı Hizmetine desteği sonlandırma niyetini açıkladı.

Bazıları için bir şok olan hareket, ancak tüm pazar gözlemcileri olmasa da, oyuncuların o tarihe kadar UP ile başlıklar oynayabileceklerini gösteriyor.

Google, Stadia Hizmetinin başlangıçta beklediği kadar belirgin olmadığı kanıtlanmadığından sonra geldiğini ve onu sarmaya başlamaya karar verdiğini belirtiyor.

Birkaç yıl önce aynı şekilde bir tüketici oyun hizmeti olan Stadia’yı tanıttık. Stadia’nın tüketiciler için oyunlar akışı tekniği güçlü bir inovasyon vakfında geliştirilmiş olsa da, beklediğimiz bireylerle çekiş kazanmamıştır, bu nedenle Stadia akış hizmetimizi çözmeye başlamak için zor karar verdik.

Yine de, Stadia donanımı ve yazılım alanlar için bazı harika haberler var. Google, “Google Store ile yapılan tüm Stadia donanım alımlarının yanı sıra tüm oyunların yanı sıra Stadia Store ile yapılan eklenti satın alımlarını geri ödeyeceğini” belirtiyor. Oyuncular 18 Ocak’ta tipik olarak kullanmaya devam edebilirler, ancak bundan sonra geri ödemenin Ocak ayı ortalarında derhal işlenmesini bekleyebilirler.

Stadia’yı güçlendirecek yeniliğe gelince, Google büyük olasılıkla YouTube, Google Play ve AR dünyasında başka bir yerde kullanılmasını beklememiz gerektiğini belirtiyor.

Aynı şekilde denetlemeyi sevebilirsiniz:

İndir: iOS 16.1 Beta 3 Çıktı

Kötü iOS 16 Pil Ömrü Drenajı Nasıl Onarılır [Kılavuz]

İPhone’da Jailbreak iOS 16.0.2 ve iPad Durum Güncellemesi

iOS 16 uyumlu ve desteklenen iPhone, iPad, iPod Touch Cihazları

iOS 16 Gizli Özellikler: 100+ Değişiklik Apple bize anlatmadı

İndir: iOS 16.0.2 OTA Profil Dosyası, IPSW bağlantıları yayınlandı

İOS 16 Final IPSW bağlantılarını indirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, artı [Öğretici] ‘de kuruldu.

Twitter’da veya Instagram’da bize uyabilir ve hatta Microsoft, Google, Apple ve Web’den gelen tüm güncellerde kendinizi güncel tutmak için Facebook sayfamızı sevebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *