[Furrysalamander], hayran eden gerçekten büyük bir hekim olan bir dostum var. Bu dostun bir doğum günü var, yanı sıra [Furrysalamander] onu şaşırtıcı bir şey almak istedi. Sonic bir tornavida her zaman fantastik bir hediyedir, ancak [furrysalamander] kişisel dokunuşunu üzerine koymak istedi. Bir TV-B-gitti [10] ‘nın tornavidasına gitti, kurgusal bir Deus Ex Machina’yı pratik bir cihaza dönüştürdü.

Sonic’in gövdesi [10] ‘nın tornavidasının bu kopyasından ineye inanır. İçinde, tornavida bir akü için bir devre kartı için bir alana sahiptir ve bir sonik tornavida beklenen gürültü yanı sıra. [Furrysalamander], bir ATTINY85, bir transistör, LED’den oluşan bir Serbest Biçimlendirme devresini, ayrıca herhangi bir TV’yi hemen hemen her türlü TV’yi açmak için yeterli miktarda direnç ekledi.

Programın [Furrysalamander], TV-B-Gone ürün yazılımı ile dışarıya doğru programlamanın yanı sıra, ürün yazılımı mikrodenetleyiciye bestelemek için bir Ahududu Pi’nin GPIO pimleri kullandığı herhangi bir AVR gelişme aracının bulunmaması gerektiği gibi. Bu, daha önce gördüğümüz bir şey, ancak [Furrysalamander], talimatlarındaki süreci de dahil olmak üzere bir şampiyondur.

Sonuç, odun üzerinde çalışmayan ve bir kilitlenme contasını kıramayan bir sonik tornavida. Yine de TV’leri tamamlar, yanı sıra önyükleme yapmak harika görünüyor. Moladan sonra [Furrysalamander] ‘nin bir demosunu kontrol edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *