Play mağazasında birçok basketbol oyunu var. Partinin en iyisini seçmenize yardımcı olmak için, Android’de denemeniz gereken en iyi basketbol oyunlarını topladık. Bunlar, kalabalıktan öne çıkan ve bizim görüşümüze göre en iyi oyun deneyimini sunan basketbol oyunları.

Bu liste belirli bir sırada değildir. Böylece, tüm oyunları incelemenizi veya tercih ettiğiniz oyun stiline uyan oyunları seçmenizi öneririz. Diğer oyunları arıyorsanız, Android’in hareket halindeyken oynaması için en iyi 5 dövüş oyununu da incelemelisiniz.

Basketbol yıldızları

Bu, şu anda Android’deki en önemli basketbol oyunlarından biri. Miniclip’ten Basketbol Yıldızları, 1 vs 1 maçında sizi diğer oyunculara karşı çeken internette çok oyunculu bir oyundur. Oyunda iki farklı çok oyunculu oyun modu var – 1V1 maç veya 1V1 çekimleri. Bireyler aynı şekilde yeni basketbol derilerinin kilidini açabilir ve karakterlerinin oyun içi görünümünü değiştirebilirler. Seviyken, özel mahkemelerde oynayabilir ve sizinle aynı becerilere sahip diğer oyuncularla da mücadele edebilirsiniz.

[GooglePlay url = ””]
NBA çevrimiçi mobil basketbol

Konsol benzeri bir oyun deneyimi sunan bir basketbol oyunu arıyorsanız, NBA çevrimiçi mobil basketboldan başka bir yere bakmayın. İlk olarak, oyunun grafikleri sadece bir mobil oyun olduğunu düşünmek gerçekten harika. Oyunda ilerledikçe gerçek hayattaki basketbol uzmanları olarak oynayabilir ve süperstarların kilidini açabilirsiniz. Süperstarların özel yetenekleri var. Dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı internet maçlarında mücadele edebilirsiniz. İşleri taze tutmak için oyun yeni içerik, hikayeler ve etkinliklerle yenilenir.

[GooglePlay url = ””]
Basketbol savaşı

Arcade tarzı bir basketbol oyunu arıyorsanız, basketbol savaşı ile birlikte. Bu rahat ama eğlenceli oyun, bölünmüş ekran modunda arkadaşlara karşı mücadele etmenizi sağlar veya hatta internet maçlarındaki diğer oyunculara karşı mücadele edebilirsiniz. Oyun oynamak için 100’den fazla farklı basketbol sahası var. Basketbol savaşı, hayat benzeri bir basketbol deneyimi sunmak istemiyor. Ancak, oyunu birkaç dakika oynamak isteyenler için mükemmeldir. Ayrıca, oyuncularınızı da kişiselleştirebilir ve yükseltebilirsiniz.

[GooglePlay url = ””]
Çiftlik

DoubleClutch, Android’de basketbol oyunları oynamak için en eğlenceli olanlardan biridir. Oyunun kontrolleri süper basittir, çünkü ustalaşacak sadece 3 düğme vardır. Oyunun oynamak için iki farklı modu var. Biri, yöntemin yanı sıra diğeri de rekabet modu olan temel bir serbest stil modudur. Seçebileceğiniz sekiz takımın yanı sıra her takımın kendi profesyonelleri ve eksileri vardır. Böylece, oyun stilinize göre bir takım seçmeniz gerekir. Ayrıca, her maç için zaman sınırını da değiştirebilirsiniz.

[GooglePlay url = ””]
Kontrol edin: Android için en iyi dış deneyim uygulamaları

NBA 2K Mobil Basketbol

NBA 2K mobil basketbol oyunu, Android’deki en iyi basketbol oyunlarından biridir. Çarpıcı grafiklerin yanı sıra konsol kalitesinde oyun sunuyor. Oyun hakkında ne olursa olsun, telefonunuzda gerçek basketbol deneyimlemeye en yakın olanın en yakın olduğu kadar iyi ayarlanmış hissediyor. NBA yıldızlarını toplamanız ve kendi rüya ekibinizi geliştirmeniz gerekir. 5 V 5 maçı veya diğer oyunculara karşı oynadığınız internet PVP oyunlarında birkaç oyun modu var. Oyunun kontrollerinde ustalaşmak da nispeten basittir. Böylece, kısa sürede bazı harika hareketler çekebilirsiniz.

[GooglePlay url = ””]
Dünya Basketbol Kralı

İşte çok daha soğuk olan bir oyun ve zaman geçirmek için bir basketbol oyunu arayanlar için mükemmel. World Basketball King, yapmanız gereken tek şey denemek ve kasnağa olabildiğince çok çekim yapmak. Bir Arcade oyun merkezine gittiyseniz, büyük olasılıkla oyunun tam olarak nasıl çalıştığını zaten biliyorsunuzdur. Dahası, oyunun fizik motoru 6 farklı mahkemede oynayabileceğiniz kadar mükemmel.

[GooglePlay url = ””]
Sokak Basketbol Birliği

Sokak basketbolunu sevenler için, bu sizin için Android’deki en iyi basketbol oyunu. Müthiş çizgi film grafikleri oyunu benzersiz bir vibe sağlar. Oyun modlarına uyuyor-hızlı oyun, lig, fincan, üç puanlık yarışma ve eğitim modu. Neyse ki, üç sorun seviyesi de var. Bu nedenle, çok daha iyi hale geldikten sonra oyun yorucu olmaz. Oyuncuların diğerlerine göre avantaj elde etmek için yeteneklerini bile artırabilirsiniz.

[GooglePlay url = ””]
Bunlar Android’deki en iyi basketbol oyunları için en iyi seçimlerimiz. Mobile için tercih ettiğiniz spor oyunu nedir? Aşağıdaki yorumlar bölümünde anlayalım.

Sonraki okuyun: 2020’de Android için 10 En İyi Strateji Oyunu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *