Bu ışık fikstürünü yatak odanızın yanı sıra huzurlu uyku Hoşçakalın gecelerini öpebilir. Portal oyun franchise hayranları, oyundan megalomaniacal insan yapımı zeka karakterinin daha küçük bir versiyonu olarak kabul edecektir. Bu özel yorumlama, serinin ikinci taksitinde tam olarak nasıl göründüğüdir. Lamba [Dragonator] ‘nın gelişimidir. LED’lerle donatılmadan önce tamamen 3d basılmıştır.

Bizim ilk önce inanılan bu işin son ürününü almak için tüm 3D tarzı ile ilgili olduğuna inanıyoruz. Ancak biraz daha derin kazarsanız, bunundan çok daha fazla olduğunu görürsünüz. Bu harika görünen parçaları almak için, 2 kg filamentle yandığı için 40-60 saat boyunca çalışmasına izin vermeye hazır olmanız gerekir. Bu noktada, hala [Dragonator] olarak yüzey hattından uzaktasınız. Oradan, viteslerin yanı sıra motorlar da dahil olmak üzere her şeyi sevgiyle kurdu.

Sonunda elektronikler öngördüğü gibi işe yaramadı. Bununla birlikte, belki de her şeyden biraz sonra, işleri tekrar ziyaret eder ve biraz daha fazla ilerleme kaydeder. Bizim için, estetik zaten hack yapar. Karakter gibi gürültünün yanı sıra en üstte olur.

Bundan hoşlanıyorsan, Glados Patato’yu kaçıramazsınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *