ESP8266’nın en iyi özelliğinden biri, bir web sunucusunu kendi kendine ev sahipliği yapma kabiliyetidir, oldukça karmaşık kullanıcı etkileşimlerine izin veriyor. [S-mart] tarafından Deebugger, küçük bir pakette özelliklerin bolluğu olan şık küçük ESP8266 tabanlı bir cihazdır.

USB motorlu cihaz, düşük bant genişliği osiloskop, I2C terminali veya UART terminali olarak kullanılmasını sağlayan bir Web kullanıcısı arayüzüne sahiptir. Bir kapsam olarak, tabletinizden bağlanabilir ve ardından uzak voltaj monitörü olarak kullanabilirsiniz. İyi bir dokunuş olan bir üst algılama özelliği var ve tüm projeye birinci sınıf bir his verir.

ESP8266’daki seri terminali, yeni bir şey değildir, ancak konsol penceresinin tezgahtan bağlantıyı kesmede değerlidir. I2C terminali, cihazın bağlı otobüse bağlı cihazları tarayabileceği için gerçekten parıldığı yerdir. Bu otobüs korsanı gibi özelliği, yazılımların cihazların kayıtlarını da tarayabildiği için yeni başlayanlar için faydalıdır.

[S-march], PDF formatında şematik olarak, GitHub’da bulunan projenin tamamının tamamının tamamı, önünüzde devam edin ve kendinizinkini yaptırın. Geçmişte bir ESP8266 tabanlı bir VT terminal cihazına sahip olduk ve ikisinin olağanüstü bir yapımcı aracı için birleştireceğini birleştirmek.

Öneri için teşekkürler [René Arts]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *