Ciddi şarap severler şişelerini görev için geliştirilen bir boşlukta tutuyor. Bu tür bir alanınız yoksa, benzer bir depolama ortamı imal edebilirsiniz. Bu köpük kutusu, şarabı yönetilen bir sıcaklıkta tutmaya devam eder. Aynı şekilde değerli malların ışığını yakalıyor. [Michael], dairesinde kullanmaya ve geliştirme sürecinin bir açıklamasını yayınlamanın kendisini geliştirmiştir.

Ev mağazasından bazı folyo kaplamalı köpük tahtası seçti. altı bölüm, bir mini buzdolabının boyutu hakkında bir kutuya birleşir; 24 “24”. Üst bölümün merkezinde kare bir delik kesildi. Bu, bir peltier soğutucuya monte edilmiş iki ılık lavabo daha küçüktür. İçindeki sıcaklık, [Michael] eski bir iPod pilinden çıkan bir termistör tarafından izlenir. Ona iç sıcaklıkta ona bazı görsel yorumlar sağlamak için o sarı ve siyah çizgili et termometresini ekledi.

Bu uzun ömürlü depolama için olduğundan, sistemin oldukça verimli olduğuna bahse girerdik. Kapı sık sık açıldığı sürece, sıcaklık modifikasyonu, yalıtım ve şarap şişelerindeki büyük sıvı sayesinde oldukça durgun olmalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *