Dünya Üreticileri Günün Günü Ürettiği Günü’nün bu yıl büyüktü. Altı kıtada 70’den fazla farklı grup, cumartesi günü dünya çapında bir HackaDay topluluğu olarak işler üzerinde çalışmak üzere bir araya geldi.

Islamabad, Pakistan’da Learnobots Labs

Belki de en iyi belgelenmiş dünya, şu ana kadar Günümüzde Pakistan’daki arkadaşlarımızdan geliyor. LearnObotlar, ev otomasyonundan, giyilebilir bir bilgi işlemden ne olursa olsun, gün boyu bir ekstravaganza tuttu.

[Haziq] yanı sıra [Rafay] birlikte bir IOT aydınlatma işi geliştirmedi, işlerini bu olağanüstü demo videosunda sunmak için zaman harcadılar. Geliştirin Arduino, Bluetooth Modülü, Bluetooth Modülü, Hepsi MITBULB’leri yönettiği bir uygulama tarafından yönetilen ampulleri yönlendirdi.

Etkinlik Günlükleri ile göz atın LearnObotlar, devam eden şeylerden çok daha fazlasını görmenin yanı sıra yayınlandı. Bu resim, giyilebilir arayüzler üzerindeki çalışmaları gösterir. Malzeme işaretçileri, daha sonra iletken iplik ve LilyPad levhaları kullanan etkileşim sağlayan etkileyici stilleri çıkarmak için kullanılır. Aynı şekilde, Ahududu Pi sıfırını ve 7 “ekranın yanı sıra bir 7” ekran kullanarak yapılan yazım kampı kayıt için bireysel bir arayüze bir göz atın. Diğer gruplar, Arduino’nun yanı sıra makey yapımcılığı kullanan özelleştirilmiş giriş işlerinde çalışıyorlardı. Bu kısa makalenin üstündeki resim, bir dünya üretmek Günü posteri, temiz bir öğrenme ekibinden birkaçını gösterir!

Appalachian Newland, Kuzey Carolina’da Eser Yaratın

Appalachian’da Dünya Üretmek Günü Yaratır. Temel devre, bir LM386 AMP çevresinde geliştirilmiştir. Prototipleme için breadboard’a geçmeden önce bir beyaz tahta şematik kullanan geliştirildi.

Bir hack seanslarının yeterli olabileceği bazı insanlar için, ancak çaba orada durmadı. Bir mahfaza, kontrplaktan lazer kesiminin yanı sıra geliştirildi. Bu, Güç düğmesi ve ses düğmesi için aşındırma etiketleri dahildir. Tamamen tamamlanmış bir görünüm için hoparlör ızgarası için bir araya getirilmiş bir malzeme var.

Baltimore Hackerspace Kaynakçı’yı kırar

Küçük tekerlekler, büyük motorların yanı sıra kare boru – uzun zamandır denemeler için test yoluna vurmaya pratik olarak hazırlanmıştır. Baltimore HackerSpace’deki çete, dünyalarını, Güç Yarışı Serilerindeki bir sonraki Şampiyonluk girişi olacağını kesinlikle ne olacak.

Bu fotoğrafın başladıktan sonra ekip, motorlar arasında şeffaf bir kutuya giren yarışçı için Electronics yönetimi üzerinde çalışmaya başladı. Ekibin bir sürücü koltuğu kurması için zaman yoktu, ancak bu geç bir gece testi kaçakından kaçınmadı.

Dikiş sesleri ve Madison’daki Bodgery’de gömülü tinkering

Madison, Wisconsin’deki Bodgery’deki dünya ürünleri gününü kutladım. Buluşma’da ele alınan beklenmedik bir iş yelpazesi vardı, en az üçü benim için yeni bir şey kullanıyor:

[Josh Lange] brought along the chauffeur boards he’s been designing. I was pleased to see the batteries utilized in the project. I didn’t recognize you might purchase 18650 Lithium cells in a consumer-friendly bundle (like AA batteries however larger) as well as there are battery holders to go together with them. I’m utilized to seeing these pulled out of old laptop batteries.

Hackaday’s own [Bob Baddeley] was on hand, working feverishly at the stitching machine. He’s fabricating an entire line of goofy Waving Inflatable Arm Flailing Tubemen costumes. They utilize those resilient laundry baskets as the interior skeleton. likewise being dealt with at The Bodgery was an NES growth port job that will make a customized cartridge holding a Raspberry Pi Zero use the NES video hardware without altering the stock hardware. We likewise had a fun time working on embedded fundamentals with a software application engineer who is getting as much as speed with embedded.

Tell us About Your world produce Day!

We want to hear about what you did on world produce Day. We’ll be covering much more events in the coming days so make sure you add your photos as well as stories to your WCD event page. event organizers get a special treat for making that effort. however primarily we want to show off the enjoyment as well as ingenuity that was abuzz around the world this past weekend.

HackaDayPrize2017 şunlardır:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *