ile Pixel Watch’un bugün Fitbit’ten bazı teknolojiyi ödünç alan ve bir ödeme duvarının arkasına koyan bir giyilebilir Pixel Watch’u duyurduğunu duyurdu.

Ancak burada ekstra para harcamak istemeyenler için bile yeterli olabilir.

Başlangıçta Mayıs ayında Google I/O’da önizlenen yeni piksel saati, 12.3mm kalınlığında bir kasaya sahip 41mm dairesel bir tasarıma sahip olacak. Her zaman açık ekran, davanın kenarlarına kadar gitmez, kesinlikle sevdiğimizden daha büyük bir çerçeve bırakır. Yine de, daha karanlık saat yüzleri muhtemelen çerçevenin gerçekte olduğundan daha küçük görünmesini sağlayacak.

Davanın kendisine gelince, geri dönüştürülmüş paslanmaz çelikten yapılmış ve üç renkte gelecek; Mat siyah, cilalı gümüş ve cilalı altın. Her şey oldukça kıvrımlı ve örneğin bir Apple Watch’tan çok farklı görünüyor.

Sensörler açısından, olağan kan oksijeni ve EKG işlevselliği mevcut ve doğrudur, Google kalp atış hızı izlemenin süper doğru olduğunu ve Fitbit Tech’e dayandığını söylüyor. Fitbit’ten bahsetmişken, Fitbit Premium gerektiren bazı özellikler var, Google insanların “daha ​​derin bilgiler alacağını ve günlük hazırlık puanı gibi özelliklere erişim sağlayacağını” söylüyor, böylece egzersizinizde ne zaman çıkacağınızı veya dinlenmeye öncelik vereceğinizi biliyorsunuz. Saatin alıcıları da “1000’den fazla egzersiz ve 400 farkındalık oturumu” ndan da yararlanacak.

WiFi modeli için yeni Pixel Watch 349 $ ‘dan başlarken, bir LTE sürümü 399 $’ a mal olacak, ancak hücresel bir plana da ihtiyacınız olacak. Bugünden itibaren Pizel Watch’u ön sipariş verebilirsiniz ve 13 Ekim’de başlatılacaktır.

Ayrıca kontrol etmek isteyebilirsiniz:

İndir: IOS 16.1 Beta 4 Halka açık lansman olarak yayınlandı

Kötü iOS 16 Pil Ömrü Drenajı Nasıl Düzeltilir [Kılavuz]

İPhone ve iPad Durum Güncellemesinde Jailbreak iOS 16.0.2

iOS 16 Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod Touch Cihazları

iOS 16 Gizli Özellikler: Apple’ın bize anlatmadığı 100+ değişiklik

İndir: iOS 16.0.2 OTA Profil Dosyası, IPSW bağlantıları yayınlandı

İOS 16 Final IPSW bağlantılarını indirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, artı [Eğitim] ‘e yükleyin

Bizi Twitter’da veya Instagram’da takip edebilirsiniz ve Microsoft, Google, Apple ve Web’den en sonunlarda kendinizi güncel tutmak için Facebook sayfamızı bile sevebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *