, çocukken operasyon oyununu oynadınız. Geleneksel elektronik oyuncak, gizlendikleri deliklerin kenarlarına dokunmadan plastik parçaları çıkarmak için bağlanmış bir cımbız kullanman zorluk çekiyor. Bu yükseltme, zorluğu tam yetişkin bir izleyici için çok daha büyüleyici hale getiriyor. Eğer taraflara dokunursanız, bir jarring sesi duymazsınız, agonize edici bir şok elde edersiniz!

Ayarlama, kartonun oyundaki plaka ile tutulan eritilmiş plastik parçaları kırparak başlar. Oradan orijinal elektronik tamamen kaldırılır. Bu, oyuncuların bir şok aldığından, izleyicilerin gürültüyü duymasını istediğimizden biraz hata olduğuna inanıyoruz. Ancak biz rakımı. Tek kullanımlık bir video kameradan devre kartı oyuna yamalıdır. Bir bilek bandı, vücudunuzla elektrik bağlantısı geliştirir, kameranın flaş kapasitörünün, cımbızla taraflara dokunmak için oluşursa, akıntıların boşalması için bir yol sunar.

Bu inceleme önemli bir şey eksik: Birinin videosu şok alıyor. [PSYCOSSNINE] Yakında biraz eklemeyi vaat ediyor, ancak şimdilik, mutlak tercih ettiğimiz Mindflex şok projemizde sonbaharda sonbahara ihtiyacınız olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *