[Tuco] [Micah Elizabeth Scott] alanını paylaşan bir kedidir. O büyük bir tekir tomcat ve o polidakildir, bu da doğuştan bir ayak parmağı fazlalığı olduğunu söyleyecek. O son derece aktif ve ilgi çekici bir yaratıktır ve onunla oynamayı ve etkileşimden yararlanır. [Tuco] ‘a gidiyoruz.

Ne yazık ki, kedileri seven, elbette, elbette ki, [micah] kişisel olarak bilmiyorsanız, [Tuco] ile oynama fırsatına sahip olmayacağız. Hayatımızda bırakacak kedi şeklindeki boşluğu takdir ediyor ve geri kalanımızın onunla gerçek zamanlı olarak etkileşime girmesini sağlamak için bir telepresence robotu inşa etmemize yardımcı olacak.

Onun fikri, bir kamera ile bir kamera ile donatılmış bir uçan robot yapmak ve bunun için bir multirotor platformuna monte etmek bir tehlike olurdu, bunun yerine hava kameralarına daha yakın bir şey yapıyor, bunun yerine spor yapılarından, motorlu bir armatürden haberdar olabileceğiniz hava kameralarına daha yakın bir şey yapıyor. Platform, her bir tether uzunluğunu ayarlayarak, bir dizi naylon halat dizi naylon halatlardaki köşelerinden asılı olan platform. Bir gün, cihazın [tuco] için plastik cıvataları kovalamak ve çevrimiçi kullanıcıların onunla meşgul etmelerini sağlamak için diğer etkileşimli özellikleri dahil edebileceği önerilmektedir.

Videoda şimdiye kadar ilerleme gösteriliyoruz, molanın altına yerleştirdiğimiz projeyi tanıtıyor, prototip bir fırın mekanizması tamamladı ve seri kontrol için gimbal mekanizması üzerinde ters mühendislik üzerinde çalıştı. Muhtemelen şahsen [tuco] asla tanışmayacağız, ancak çevrimiçi olarak onunla etkileşime geçmek için sabırsızlanıyorum.

Tamam, eğer bu kadar uzağa varmışsanız, bir kedi sevgilerindesiniz ve eğer değilseniz, Hackaday’ın Cehence Memes dolu bir handcart’ta cehenneme gittiğinden şikayet eden yorumlara girmezsiniz. Fakat eğer eski iseniz, bu otomatik lazer pointer kedinin oyuncağına bir göz atın ya da bu kederli şeritli şerit sunucuları.

Teşekkürler [morris].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *