[Art Barrios], köpeğinin gıda saklama kutusunu baskın yapan gece ziyaretçilerine sahip olmaya devam etti. Mandallı bir kapaklı plastik bir küvettir, ancak eleştirmenler onu kapatmanın yanı sıra devrilmenin yanı sıra devrilmenin yanı sıra devraldı. Hangi hayvanın suçlu olduğunu keşfetmek istedi, bu yüzden eski bir cep telefonunu kullanan bir otomatik kamera sistemi bir araya getirdi.

Yukarıdaki resimde kullandığı donanımın çoğunluğunu görebilirsiniz. Soldaki bir Arduino var. Bu, gıda saklama kabının kapağına eklediği bir anahtar ekler. Açıldığında sistemi tetikler, bir LED ışığının yanı sıra resimler yapışırken.

Deklanşörü etkinleştirmek için dokunmatik ekran düğmesi kullanılır. Bunların hepsi bu teneke folyo hakkında. Bazı deneyler, [Art] ‘nin bir metal’ parmağının ‘, yeterli folyo takıldığında ekrana kaydolabileceğini kabul etti. Metal braketi taşımak için bir solenoid kullanır. İle uğraştığı son sayı cep telefonu ekranı uyanık tutmaktı. Şarj cihazını şarj etmenin hile yaptığını düşündüğünü anladı. Arduino, bunu bir şebeke röle kullanan bir röle kullanır.

Sistem, Lezzetli Morsels’te şölenin bir raccoons hanesinin fotoğraflarını etkin bir şekilde yakaladılar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *