[HaseEB], hatmi testini çocuk olarak başarısız oldu. Kendi kendine kontrol yok. Reddit’te çok zaman harcıyor. Bu konuya bir çözüm var – sadece hesabınızdan çıkarın. İşlem basittir, yanı sıra yapmanız gereken tek şey, şifrenizi rastgele bir şey için değiştirmek, şifalı e-posta adresini değiştirin ve Gönder’i tıklatın. Bir göz açıp kapayıncaya kadar tüm hayali web noktaları kaybolur.

Reddit’i durdurmanın garantili yolu budur. Bununla birlikte, [HaseEB], bu sihirli web noktalarına bir şeye değer olamayacakları durumlarda tutmak istedi. Bu, çok daha barok çözeltiye yol açtı. Ona daha sonraki bir tarihte e-postayla gönderecek bir hizmet keşfetti, kendisine rastgele bir şifre içeren bir e-posta gönderme ve geçici olarak reddit’i durdurdu. Bu e-posta teslim edilinceye kadar resmen reddit’i kapattı. Bu e-posta alındığında, verimlilik durur.

Birkaç yıl geçtikçe, [Hasseeb] yeni işinde öldürmek için uzun zaman geçirdi. Sadece eski şifresini arttırmaya karar verdi, sadece 2018 yılına kadar reddit hesabından çıkardığını bulmak için. Bir kişinin bir ömür boyu derhal tatmin üzerine ne kadar çaba göstereceği.

Endişelik e-posta hizmeti, gelecekte bazı keyfi noktada bir e-posta gönderecek olan bir site olan LetterMelater’dir. E-postanın gövdesini kendinizden gizleyebilir, bu nispeten büyük bir çözüm yapabilirsiniz. Yine de e-postasından hala kilitliydi, hem de lettermelater çalışan insanları e-postayla gönderildi. Dopamin eğlencelidir, yanı sıra [HaseEB] nihayetinde bir geçici çözüm keşfetti. Bu site arama için bir e-postanın vücudunu endeksler. Bu harika, bu sitenin bedeni bu sitenin [HasseEB] Göndereceğinden bu yana, Reddit şifresinin yanı sıra sadece reddit şifresini de içeriyordu. Biraz Kod ile, okuyamadığı bir e-postaya substring sorgularını gerçekleştirebilir. Şimdi, şifreyi çıkarmak sadece birinci yıl CS ödev sorunudur.

Bu noktada, tek şey [HaseEB] şifresini anlar, muhtemelen büyük harf karakterleri içermeyen uzun bir rasgele karakter dizisidir. Bu, 26 olası karakter, 10 olası sayının yanı sıra e-postasını bir seferde bir karaktere göz atarak belirlenebilecek bir karakter bankası. [HaseEB] esasen buradaki eski benliğine karşı asgeni oynuyor.

Lettermelater için bir API’yi çözdükten sonra, [HaseEB], substringleri tarayarak şifreyi keşfeden hızlı bir kod ısırdı. Özyinelemenin yanı sıra özyinelemenin yanı sıra, şifrenin bir sonekini keşfetmeye başla, daha sonra şifrenin geri kalanını belirledi. Şifreyi keşfetmek için kodun 443 yinelemesi, yanı sıra toplamı reddit’e giriş yaptı. Matematik eserleri, [HaseEB], aynı yıllık binaların opivianstanını kesmek için bir yöntem bulmak zorunda kalacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *