Aşağıda, [Jason Calacanis], Hackaday’ın sahibi ————————————————————————

Hackaday.com, inanılmaz bir yapımcı topluluğu, yeni bir ev arıyor

TL; DR: Hackaday, şaşırtıcı şeyler yapan bir tutkulu bilgisayar korsanları topluluğudur. Şu anda verebileceğimden daha fazla dikkat etmeyi hak ediyor, çünkü Inside.com’un lansmanına ultra odaklandığım için. Dolayısıyla, f @ # $ ing up markalarının üstesinden gelmek için stellar palet kaydı ile yeni bir sahibini arıyoruz.

2004 yılında Hackaday’ı geri oluşturduk, çünkü Engadget’ın muhteşem blogcularından biri Phil Torrone, her gün süper-geeky projeleri yapmak istedi ve Engadget izleyicisi tam olarak bu sıklıkta değildi.

PT ile bir telefon görüşmesinde, “Yani günde bir kesmek istiyor musun?” Dedim.

“Evet, günde bir kesmek” gibiydi.

Ve ben gibiydim, “Tamam, Hadday.com yapalım.”

AOL’lara WebLogs Inc. sattığımızda, Hackaday’ı anlaşma dışına çıkardık çünkü kurumsal bir ebeveynin yasal kolunun (örneğin, kablo kutularını kesmek!) İle rahat hissetmeyebileceği şeyler yapıyordu.

Öyleyse, onu satın aldım ve son birkaç yıldır Mahalo.com’un içinde güvenli ve sıcak tuttum. Ancak, Süper Olarak Odakladığım için Inside.com’un başlaması üzerine odaklanın, bunun için yeni bir ev bulmalıyım.

Bir satış gücü olmadan reklamda bir ayda 14 bin doların üzerinde (sadece AdSense) ve bu harika bir blogcuların istikrarlı bir istikrarlı. Bir ayda 6m pageviews verildi ve mütevazı bir 15 $ RPM yapan bir reklam satış gücü ile HACTADAY ayda 90 bin dolar alabilir.

Beş ay sonra sadece 5,674 üyemiz var (10 yıl önce başlamış olmalı, 100k + şimdiye kadar yapmalıydık!).

YouTube’da bazı epik videolar yapmaya başladık. Toplu olarak videolar 5 metreden fazla görüş ve 31k aboneye sahip: www.youtube.com/hackaday

Bu şaşırtıcı video 1m gördü:

Twitter kolumuz 29 bin takipçisi var.

Yapıcı, Talebedia, Internetbrands, AOL (zamanlı bir warner olmadan!), Gawker veya başka bir yayıncı gibi birini bu harika, kârlı ve sınırsız markayı taşıyabilir.

Eğer ilgileniyorsanız, jason@inside.com adresine not gönderin.

Ayrıca, HackaDay, yeni bir editöre bakıyor. Lütfen neweditor@hackaday.com adresine sahipseniz örnek projeler, mesajlar ve başka bir şey gönderin.

Bana ve yeni ev fikirleriyle ilgili yardımınız için bana ve yardımınız için teşekkür ederiz.

en iyi @ jason

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *