yirmi iki anahtar, bir basma düğmesi, üç flip-anahtarı, bir dokunmatik ekranın yanı sıra [Dominic] internette mech savaşçısını alalım bir sonraki seviyeye. Oyunda çok fazla önemli cilt var olduğunu keşfetti, alışkanlıklarını statik bir klavye düzenine uyarlamaya çalışmak için büyük bir acı olacağını keşfetti. Kumanda sadece ona özel bir tuş takımı sağlayamaz, aynı zamanda anında geri çekilme olarak hareket etmek için dokunmatik ekran arayüzünü yarattı. Hatta bir savaş mech kokpitine monte edilecek bir şey gibi görünüyor! Anlayamadığımız şey, bize bu cazip çevre birer hack hakkında daha erken anlatmadı mı?

Son olarak bizi onun işi hakkında fikir etmesini sağlayan şey Fubarino yarışması oldu. Yukarıda, denetleyiciye eklediği Paskalya yortusu yumurtayı görebilirsiniz. Dokunmatik ekrandaki alt beş düğme “31337” (AKA “Elite) ile eşlenirken, denetleyiciyi yönlendiren Teensy 3.0 panosu derhal tarayıcısında Hackaday’ı tonlarca tonlayacaktır.

Bu, Mikroçip’in ödüller olarak ortaya çıktığı 20 FUBARINO SD panolarından birinde bir olasılık için FUBARINO yarışmasında bir giriş!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *