Lenovo, Lenovo S5 olan işten Lenovo S serisindeki mevcut akıllı telefonu tanıttı. Lenovo S5’in tanıtımı söz konusu olduğunda, bu 2018’de Lenovo tarafından tanıtılan ilk akıllı telefon haline geliyor. Bunun yanı sıra, Lenovo S5 de geçen yıl tanıtılan Lenovo S4’ün halefi.

Lenovo S5 söz konusu olduğunda, akıllı telefon, 18: 9 ekran, arkadaki çift kameralar ve Android’in mevcut sürümü gibi 2018 ahizinden beklenen tüm özellikleri içeriyor. Lenovo S5 hakkında konuşursak, Lenovo’nun Serisi akıllı telefonlarının Xiaomi’nin beğenilerinden diğer orta menzilli spesifikasyon akıllı telefonlarıyla mücadele ettiğini ve aynı zamanda Lenovo S5 ile de durum olduğunu anladık.

Lenovo S5’in özelliklerine bakarsak, akıllı telefon, 18: 9 eleman oranı içeren 1080 x 2160 piksel çözünürlüğe sahip 5.7 inç tam HD+ ekran içerir. Bununla birlikte, gadget, Qualcomm Snapdragon 625 yonga seti olan orta menzilli akıllı telefonlar için Qualcomm işlemcisi tarafından desteklenmektedir. İşlemci ile birlikte depolama özellikleri geliyor ve Lenovo S5, 64GB ile birlikte 4GB RAM ve 128GB iç depolama seçenekleri içeriyor. Bununla birlikte, aynı şekilde 3GB RAM ile Lenovo S5’in yanı sıra 32GB iç depolama alanı da vardır.

Bunun dışında, Lenovo S5’in arkada bir çift kam konfigürasyonu içerdiğine dikkat çektik. Lenovo S5’teki bu çift kam konfigürasyonu, arkada bir RGB sensörü olan 13MP ikincil kam ile birlikte tek renkli bir sensör olan 13MP ana kameraya sahiptir. Önde, Lenovo S5, daha iyi öne bakan videolar ve selfie’ler için 16MP kamera evine ev sahipliği yapıyor.

Bununla birlikte, Lenovo S5’in arkada bir parmak izi sensörü vardır ve gadget gece yarısı siyah ve alev kırmızı renklerde sunulmaktadır. Ayrıca, Lenovo S5, Android 8.0 Oreo olan Android’in mevcut sürümünde çalışır ve bu, V3.7 kadar çarpılan Zui olarak anlaşılan Lenovo’nun özel olarak üretilmiş cildine dayanmaktadır. Ayrıca, Lenovo S5, 3000 mAh çıkarılamayan pil kapasitesine sahiptir.

Lenovo S5 Stok Duvar Kağıtlarını İndirin

Lenovo, bu yıl Lenovo S serisindeki amiral gemisi akıllı telefonuna ek olarak 2018’de işten ilk akıllı telefonu tanıttı. Tanıtım söz konusu olduğunda, Lenovo’nun en mevcut akıllı telefonu Lenovo S5 olarak adlandırıldı. Lenovo S5, geçen yıl tanıtılan Lenovo S4’ün halefi.

Her türlü yeni akıllı telefon gibi, Lenovo S5 28’den az özel stok duvar kağıtları olmadan gelir. Lenovo S5’teki stok duvar kağıtları sayısı son zamanlarda gördüğümüz en büyük şeydir.

Lenovo S5’in stok duvar kağıtlarına gelince, 1080 x 2160 pikselin tipik çözünürlüğü ile birlikte tam HD+ yüksek kalitededir, bu da 18: 9 element oranına kadar gelir.

Aşağıdaki Lenovo S5’ten keşfedilen tüm duvar kağıtlarını, istediğiniz kişiyi tıklayarak veya dokunarak ayrı ayrı indirebilmenizi sağlamak için bağladık. Bu durumda, doğrudan bu yazının sonundaki indirme bağlantılarına atlayarak tek bir fermuarda en çok şey elde etmek istersiniz. Zip’i indirdikten sonra, uygulamadan önce duvar kağıtlarını telefonunuza kopyalamanız gerekeceğini söylemek için bir gereksinim yoktur.

Bağlantılar İndir

Lenovo-S5-Stock-Wallpapers.zip | Ayna

Aynı şekilde:

Zte Nubia N3 Stok Duvar Kağıtları

Infinix Sıfır 5 Stok Duvar Kağıtları

ASUS X015 Stok Duvar Kağıtları (Full HD)

Redmi Note 5 ve Not 5 Pro Stok Duvar Kağıtları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *