Herhangi bir zamanın herhangi bir zamanda 3D ekrana eklemek için harika bir yöntem keşfetti – nöbeti bir yolu var mı? – Biz gemideyiz. Öğretim Verilebilir Bireysel [Gelstronic] ‘nin tekniği, oyun yılanını 3D’de oynatmak için bir aralık yelpazesi içerir.

Helis ekranı, her biri on iki ayrı ayrı ele alınabilen LED’li, 3D baskılı parçaları kullanan açılı olan on iki sahneden oluşur. 36 LED’lik dört yönetici grubu, P8XBLade2 pervane mikrodenetleyicisi tarafından yönetilir ve ayrıca ortaya çıkan 17280 vokelin, tanımlanabilir bir görüntü oluşturmak için bol miktarda bulunur.

LED’leri güçlendirmek için, [Gelstronic], tipik olarak cep telefonları için kullanılan kablosuz şarj bobinlerini kullanır, helix dizisine 10 W gücünü aktarır. Fırçasız bir motor, bir arduino, bir enkoder ile ayarlanmasının yanı sıra, bir Arduino’yu kontrol eder. Kullanılan kodun tüm bağlantıları iş sayfasında keşfedilir, ancak ekranın videosunun eylemdeki videonun mola sonrasıdır.

Doğrudan bir video oyunundan sökülmüş hisseden bazılarına ek olarak, bir volumetrik ekranı gerçekleştirmek için kesinlikle daha basit yöntemler vardır.

[İpucu için teşekkürler, ITAY!]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *