Yapımcılar kendi evleri için mobilya tasarlarken, sonuçlar muhteşemdir. Kıdemli stil projeleri için, [Phillip Murphy] ve takım arkadaşlarının yanı sıra, yerden akıllıca bir masa inşa etmekle ilgili ayarlandı. Oh, ayrıca aynı şekilde, aşağıdaki videoda gösterilen oyun oynamak için kullanabilirsiniz.

Tablo, 512 WS2812 pikselini, entegre oyunların bir seçimini yapmak için yeterli çözünürlüğe sahip 512 WS2812 pikselini kullanıyor – GO, 2 oyuncusu Tetris, Tron Işık Döngüsü Savaşı – dans eden bir kuş kutlaması gibi diğer bazı özelliklere ek olarak MODE – DEĞERLENDİRME AYDINLATMASI YAKIN AYDINLATMA OLARAK AÇIKLAMAYACAKTIR.

Özel bir tahtada bir C2000-aile mikrodenetleyici beyinleridir, ayrıca Bluetooth RN-42 modülleri ile bir Android uygulaması tarafından yönetilir. Tablo çerçevesi sketchup, lazer kesim ve ayrıca özenle lekeli olarak tasarlanmıştır. [Murphy] ” piksellerin her birinde alüminyum kanallama bandı kullanmanın yanı sıra, tablo çerçevesinin de piksel ızgarasını geliştirir. Genel görünümün yanı sıra, mola sonrası eylemdeki bir kaç oyunları inceleyin.

Biz aynı şekilde, bir kaç tanesi dokunma duyarlı, teftiş!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *