Kas distrofisi olan bir çocuk için ısmarlama bir oyun denetleyicisi yapacağız. Onun adı Thomas ve Minecraft’ı seviyor. Bu, yıllarca yapmak istediğim bir iş. Hemen şimdi başlayacağım, yanı sıra işte katılabileceğiniz gibi, forumlarımızdaki düşüncelerinizi sunabilirim. Thomas ile başlıyoruz, ancak nihayetinde açık kaynaklı oyun denetleyicileri oluşturmak için nispeten temel bir koleksiyon oluşturmak istiyoruz.

Fiziksel engelli insanlar için, oyun dolu bir zihinsel etkiye sahip olabilir. Genellikle gidebilecekleri tek konumdur. Sıkça ısmarlama oyun kontrol cihazları, özellikle temel Xbox / PlayStation tip faktörünü terk etmeye başladığınızda oldukça pahalıdır.

Şimdi, 3D yazıcı elinizle, prototipleri, hayal ettiğimden çok daha hızlı ve çok daha kolay hale getirebiliyorum. Bir şeyi birkaç dakika içinde tarayabilirim, ardından tam olarak nasıl hissettiğini görmek için yazdırın. Çivilenmiş bir şey aldığımda, bir Xbox denetleyicisinden toplayabileceğiniz stok parçalarında, bir Xbox denetleyicisinden toplamayı çok daha kolay bir şekilde karşılayabilirim (güzel bir Windows sürücüsü var).

İşte bir prototip fikri ile oynarken benim için hızlı bir video. Kontrolörden tüm temel oyun girişlerini dışarı atarak başladığımı görebilirsiniz, daha sonra orada bir hayali plastik levha fırlatın. Velcro’yu bunun dibine koymak istersiniz, böylece en iyi konforlu açıyla bir kucak tahtası üzerinde bulunacaktı.

Bu, hiçbir şekilde, tamamlanmış bir prototip. Konseptimi aşağı çekmek için sadece hızlı bir heykelti. Sadece kontrol cihazının yarısını kurmadığım halde, ellerinizin üstünde dinlenebileceğinden emin olmak için bu gibi iki birimi tam olarak nasıl ayarlayabileceğinizi tam olarak resim yapabilirsiniz.

Forumlara katılmanın yanı sıra, yardımcı olabilecek çok daha fazla stille gelmeme yardım et!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *