[Örümcek!] ‘Nin Paintball belirteçinin panteonuna katkısı SMAC’dir: Airgun tasarımının şimdiye kadar popüler otomasyonlarından birine özel bir revizyon. Markanın neredeyse 20 yıldır önde gelen bir hackleme platformu olarak hizmet ettiğinden, Tipster’a [Russell], Automag’ın evrimi üzerinde bir miktar bağlam sağlamaya ihtiyacımız vardı. En düzenli, orijinal, tamamen mekanik aktifleştirmeyi dönüştüren bir “Pneumag” modifikasyonudur, etkinleştirin, etkinleştirin, silahı sonlandırmak için bir pnömatik silindiri aktardığı bir sürüme dönüştürür.

[Russell] ‘a göre, Pneumağ’ın aktifleştirilmesi, ateşleme odasını uygun şekilde şarj etmek için her çekim arasında tamamen serbest bırakılması gerekir. Tam bir sürüm olmadan, silah, fıçıya ilave kürelerde, gloppy sonuçlarına neden olabilir. Elektronik kontroller bu sorunu giderir, ancak [Örümcek!] Bir ön fab mikrodenetleyici panosu üzerinde “daha az daha fazla” zihniyetini yakalayan bir analog seçeneği tercih etti. Devreyi, gecikmeli bir yeniden tetikleyici olarak kullanılan 556 zamanlayıcının etrafındaki devreyi geliştirdi, ancak birkaç değişiklik.

[Örümcek!] ‘In forumu tarafından salıncaklar, ekstra detaylar, fotoğraf kümesi ve malzeme pahasına. Mikrodenetleyici alternatifleri? Seni ele aldık.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *