Avrupa’ya dikkat! Gelecek hafta sonu, 6 Mayıs ve 7. Mayıs Münih’dir. HACKADAY, 5 Mayıs Cuma günü, 20:30 Cuma günü ve CHAOS Computer Club’ın Münih Yerel Şubesi’nde bir hack partisiyle ısınmanıza yardımcı olmak istiyor.

Münih’teki katılımcılar için birikimin hemen ardından, Schleißheimer str’ye gidin. 41 (Köşe Heßstrasse, U-Bahn Theresienstraße), Hackaday’ın üzerinde çalıştıkları küçük bir projeyi getiren herkes için bira, eş ve pizza sağlayacak. Hackaday.com ve Hackaday Ödülü çıkartmaları bolca ve bizi gerçekten vay edenler için HackaDay Omnibus’un birkaç kopyasını alacağız ya da sadece gerçekten güzel bir şekilde soracağız.

Daha sonra biraz uyumak ve ardından Cumartesi sabahı Münih yapmak için tekrar başın. En azından Cumartesi günü dolaşacağız, bu yüzden bir Hackaday T-Shirt’teki birini görürseniz, Merhaba! Görülecek çok şey var.

Diğer benzer fuarların aksine, Münih’i tamamen gönüllü olun ve yerel sahne için desteğinizi göstermek için harika bir yoldur. Anlaşma: Soğuk insanlarla takılın ve şovun dört saat boyunca çalışmasına yardım edin ve ücretsiz olsun. Hala açık olan bazı vardiya sahip olduklarını duyduk.

Korkunç olmayan robotlar.
Cumartesi gecesi, her zaman saçma olan ve her zaman kabul fiyatına değer olan Hebocon korkunç robot savaşıdır. (Ve yine de Cumartesi günü katılacaksanız, kuralları zaten ödersiniz.) Kurallar Sumo-Esque, ve eğer yurttaşınız, her neyse, hamle olursa – bu bir robot ve bir şansı var. Savaş 18: 30’da başlıyor. Aşağıda gömülü olan geçen yıldaki videoya göz atın.

Hala daha fazla Münih yapmak istiyorsan, Pazar günü de devam ediyor. Önceki günleri yazarak evde olacağız, böylece geri kalanında kahve yudumlarken okuyabilirsiniz.

Sadece tüm Hubbub’ta kaçırdınızsa, tekrarlarım: HASTADAY ÖDÜLÜ ÖDÜLÜ, 5 Mayıs Cuma günü 20: 30’dan Cuma günü.

[Elliot Williams] ‘a ve diğer tüm favori Münih hacker’larına merhaba gel. Bir hack, gösteri ve anlat, pizza ve bira getir. ve eş ve muhtemelen spezi. Geliyorsanız, yorumlara bağırın ve favori alıcılarınızı bize bildirin.

HackaDayPrize2017 şunlardır:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *