bir mahallede, 1980’lerin 8 bit mikrobilgisayarlarının etrafında büyüdü, geleneksel makinelerin yeni donanımdan yararlanmak için veya O zaman kullanılamayan klavyeler veya ekranlar. Yaygın olarak bunlar, orijinal makinenin tip faktörüne uyacak şekilde tasarlanan küçük panoların türünü veya orijinal bir durumda şeklin şeklini almıştır.

[MyTekControls], ATARI 800 yapısı ile farklı bir yapıştırdı, 8 bit Atari topluluğunun yarattığı en belirgin yükseltme kartlarını çocuk kurulları olarak almak için tasarlanmış bir Atari klonu yarattı. ATARI dünyasından biri olmasa da, mevcut bir tür faktöre uyduğu gibi. Bunun yerine, Tipin Mini-Itx anakartını, PC’lerin dünyasından aşina olabileceğiniz bir mini-iTx anakartını yapmıştır.

1088xel’i çağırıyor, çünkü belirgin bir 1MB yükseltme tahtası takıldı, cömert bir 1088 bin hafıza ile övünüyor. Orijinal beş Atari LSI cipsini spor yapın, yanı sıra yüzeyin montaj yapısına başvurmadan görevi işler.

Yukarıda bağlantılı forum konusu, 8 bitlik bir mikro klonun stili ile derinlemesine sunduğu için ilginç bir şekilde kontrol edilmesini sağlayan uzun bir süredir. Ancak, doğrudan donanıma doğrudan kaçınmak istiyorsanız, yaklaşık sayfa 13’te başlayın.

Bu sayfalarda yıllar boyunca birden fazla 8 bit Atari vardı. Yine de en unutulmaz olsa da bu laptop.

Teşekkürler [Lenore Underwood].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *