gelişir [Justin Beckerman] çalışan bir tek kişilik denizaltı geliştirdi. Mesele şu ki, bu ilk yaptığı ilk kişi değil. Web sitesindeki işlerle bakmak, bu yapı hakkında neredeyse hiç bilgi keşfedeceğiz, ancak birkaç insansız sualtı rower projesine ek olarak, önceki bir modelden çıkıyor.

Altın basınç gövdesi oluklu drenaj borusudan yapılmıştır. Bu, tüpün zemine gömülmesi ve toprağın üstüne getirilmesi gerektiği gibi zayıf bir kavram değildir. Her iki ucunda yarı kubbe kapaklarının eksikliğini tanımlayan sadece 30 feet aşağı inmek için yaratılmıştır; Baskı, bu derinlikte bu kadar fantastik değil. Soluna yüzen şamandıra yüzeye bağlandı. Tatlı hava, tam olarak altına pompalanır. Aynı şekilde, 20 dakikalık bir hava deposu tankı gibi güvenlik özelliklerini, bir bağlamanın yanı sıra hızlı bir şekilde açılış üst kapağını da içeriyordu. Bu kapak, etrafında neler olduğunu görmesine olanak tanıyan akrilik kaldırmanın yarım küresidir.

Gönderdiği iki video klipten çok daha fazlasını keşfedeceksiniz. Fox 5 haber röportajı, gördüğümüz en zengin iş banklarından birinin bir atışını içerir. Düzensiz bir tezgah, sürekli iş yapımının göstergesidir, değil mi?

[Technabob sayesinde Greg teşekkürler]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *