[SCOTT] yanı sıra, arkadaşları, bir gün elden geçirdikleri zaman, bir gün elden geçirme makinelerinin bir gündüzlerini seçtiler. Verileri alın gibi. Görüşlerini, her biri kodlanmış olabilecek bir dizi ses frekansı vardiya anahtarlama birimlerine de koydular.

Geliştirme, doğru yer verilerini yakalamak için bir Arduino panosunun etrafında bir Arduino tahtası etrafında merkezlenerek basit bir başlangıç ​​yaptı. Sonra AFSK’yi yürütmenin zamanı gelmişti. İletim tarafında bu, çıkış pimlerini biraz vurarak yapıldı. Bir osiloskop üzerindeki sonuçta ortaya çıkan sinyallere bir göz attıktan sonra ekip, ürün yazılımını oldukça sıkı bir 1200 yanı sıra 2200 Hz çıktı için ayarlayabildi. Bununla birlikte, zorluk denklemin kod çözme tarafında bir demlemedir.

İlk kod çözme girişimi, [Paul Stoffregen] tarafından yazılmış olan FreqMeasure kütüphanesini kullandı. Daha sonra, XR-2211 FSK demodülatör çipinin türünde bir donanım servisine aktardılar. Basit olmamalı, sinyalleri beslemesi ve tercih edilen verileri yakalamak için dijital çıkış pimlerini kontrol etmiş olması gerekir. Bu, tüm gory ayrıntılarına batırmak için en üstteki iş bağlantısını tıklamanız gereken nokta. Uzun lafın kısa, gürültülü bir güç rayı, bu çipin sporadik performansını tetikliyordu. Bu sorunun bu sorunun ilgi oranı olduğu ve işin bir başarısızlık olarak devredildiği gibi ortaya çıkmıştı. Bu çip için filtreleme devresi eklemek gibi kurtarmış olabilecek hızlı bir onarım var mıydı? Aşağıda bir yorum bırakarak bunu tam olarak nasıl geri alacağınızı tam olarak anlayalım.

[Teşekkürler lewin]

Haftanın başarısızlığı her Çarşamba günü çalışan bir HACTADAY sütunudur. Geçmiş arızalarınızı oluştururken ve bize hikayeye bir link göndererek ve web seyahatinizde bulunduğunuz çalışmayı durdurmak için linkleri göndererek bize bir link göndererek eğlencelidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *