kabul etmeliyiz, herhangi bir tür konseptimiz yok. Sanatçı [Graham Dunning], “Mekanik Techno Yöntemi” olarak biraz kurumaya atıfta bulunur, ancak bu adaleti yapmaz. Turntable-SequenSer-Synthesizer-Beat-Box-DUB-Steper Thingy’ye inanıyoruz. Cowbell ile. ”

İstediğiniz şeyi arayın, ancak [Graham], bir ses kaynağından daha çok bir senkronizatörden daha fazla bir senkronizatör olarak kullanıldığı mütevazi döndürülebilirden mümkün olduğunca fazla gürültü çıkarma mesafesine gerçekten gitti. Yine de kayıt oynamasına rağmen – en azından bir kısmı; [Graham], bir parçanın yalnızca bir kısmının çalınmasını sağlamak için ses kolunu da tutturur. Diğer kayıtlar, silecek kişilerinin yerleştirildiği, farklı sentezleyiciler için tetikleyicileri sağlayan iletken film ile maskelenir. Özellikle yaratıcı mekanik perküsyon bölümüdür; Bir kayıt radyal olarak, mekanik takipçileri periyodik olarak, bas notaları için bir woofer konisine ya da için bir cowbell, cowbell için periyodik olarak vurulur.

Herkese cazip olmayabilir, ancak bu teçhizatın eylemde izlemeyle ilgili büyüleyici bir şey olduğunu kabul etmeniz gerekir. Beat oldukça akılda kalıcı ve çevrimiçi performans videosunda mola sonrası görebileceğiniz gibi, [Graham] için bu enstrümanla ortaya çıkması için çok fazla alan var. Compressorhead’in bu teçhizatın performanslarında çalışmalarında nasıl çalışacağını tam olarak görmeyi umursamıyoruz.

İpucu için teşekkürler, [Shrad]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *