Bu bir Nokia 6300 ekrandır. Yaklaşık 2 “diyagonal kontrol alanı olan 320 × 240 ekranın yanı sıra 24 bit QVGA TFT teknolojisine sahip. Bir sonraki işinizde harika görünmek, donanımın yanı sıra, [Andy Brown] bir araya getirilen yazılım uygulama kılavuzunun yanı sıra, donanımın yanı sıra kalkması zor olmayacak. Bu ekranı, özelliklerinden beri seçti, ancak aynı şekilde, kaynaklanabilecek kadar basit olduğu ve 5-7 dolara ulaşılabilir. Rehber, Arduino Mega ile çalışmayı amaçlamaktadır, ancak istediğiniz her türlü mikrodenetleyici için bağlantı kurabileceğinizden eminiz.

FPGA PSP ekranına çok benziyoruz, [Andy], [Andy], LCD’yi tutmak için kendi PCB’sini taramak için seçti. Bu, LCD’yi bağlamak için bir çırpıda – kelimenin tam anlamıyla, doğru ek bileşen konnektörünü kaynaklandırmaya başladığını düşünüyor. Kurul aynı şekilde, arka ışıkla ilgilenen, aynı zamanda bir seviye dönüştürücüde gelişmesini sağlayan sabit akımlı bir LED motor uzmanı tutar (ekran 3.3V’de iletişim kurduğundan, Arduino 5V mantığını kullanır).

Yazılım uygulama eğitimi, etkileyici bir şekilde uzatılır. AVR çipinden çıktığı performansta şok olduk. Mola sonrası ekran döngüsüne bakınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *