Bu şey çok havalıdır, pratikte sahte görünüyor. Ancak [Matt Richardson] bir Hoaxster değil. Aslında bisikletiniz için bir kafa indirimi denendi. O bir far olarak atıfta bulunur, çünkü benzer bir işlevi ödünç alır. Gidonlara bağlar ve bisikletin önünden ışığı vurur. Ancak bir batarya ve bir ampulden çok daha fazlası, bu, bu ışığı biraz anlam vermek için bir Pico-Projektör kullanıyor. Moladan sonra videoda NYC sokaklarında onu gösterir.

Şimdiye kadar, sadece seyahat hızıyla bitirmesi gereken bilgileri gösteriyor, ancak kanıtı sadece fantastik bir yeni kullanım için bekliyor. Projektörü beslemek bir Ahududu PI kartıdır. Bu prototip için [Matt], güç kaynağının rolünü oynayan taşınabilir cep telefonu şarj cihazının yanı sıra, bisiklet çerçevesinin içinde sarılmış bir sunta hareket eden taşınabilir cep telefonu şarj cihazıyla birlikte.

Bunu yapmayı düşünüyorsanız, kendiniz BOM fiyat etiketine dikkat edin. Kullandığı projektör 400 $ ‘lık tutar. Eski bir cep telefonu ekranı ile ilkel bir değiştirme ve bu DIY film projektörü ile bir defaya hackleyebiliyor musunuz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *