Geçen yıl, şimdiye kadar bir Kinect’in en havalı uygulaması olabileceğini gördük. Kintiyous olarak adlandırıldı, yanı sıra tekrar, bu sefer KITINGIOUT 2.0, yeni ve geliştirilmiş özelliklerin yanı sıra.

KITINIUT’tan ilk keşfettiğimizde, üflendik. Büyük ölçekli alanları eşlemek için bir bilgisayarla bir bilgisayarın kabiliyeti, ocak sokak görüntüsü kadar çeşitli uygulamalara sahiptir ve ısmarlama karşı saldırı haritaları, arkeolojik kazılara sahiptir. KITINIOUT 1.0 ile bir sorun vardı.

KITINTIOUT 2.0 için videoda, iki döngü hemen sabit bir taramaya dikilmiş iki döngü ile 300 metrelik önemli bir taramayı görebilirsiniz. Olağanüstü bir feat, özellikle bilgisayar hakkında düşünmek, birkaç saniye içinde yedi milyon köşeyi işliyor.

Ne yazık ki, yakında herhangi bir zamanda KITINIUT 2.0’ın resmi bir dağıtımı olacak gibi görünmüyor. Bu kintinuus için kağıt hala gözden geçirilmiştir, yanı sıra, ifşa ile ilgili olarak yanıt vermeyen yazılım uygulamasını çevreleyen ‘sorunlar’ vardır. Kağıt dışarı çıktığında, herhangi bir kişi onu yeniden düzenlemek için ücretsizdir ve bunu okuyucularımıza açık bir zorluk olarak memnuniyetle bırakacağız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *