ile arayüzleme SNES kontrolörleri bu güzel teller kümesi [Florian] link hisse senedi super nintendo kontrolörleri ahududu pi. Sol üst soldaki IDC konektörü, bir aracı usb dönüştürücü kullanmanın yoluna gitmek yerine RPI üzerindeki GPIO başlığına tıklar.

Yapılandırma, iki denetleyiciyi bir kerede bağlamanıza izin verir, bu nedenle moladan sonra klipte görüldüğü gibi Mario Kart’a kafa kafaya gitmeyin. Bağlantı noktalarının kendileri bir çift SNES uzatma kablasıyla çekildi. Düğme sinyalleri konsola bir vardiya kaydı aracılığıyla itildiğinden, her (voltaj, toprak, veri, saat, mandalın yanı sıra) için sadece beş tel var. Şimdiye kadar ahududu pi pimlerinin 5V toleranslı olmadığını anlıyorduk, bu yüzden kendiniz geliştirirseniz bu devreye bir miktar dönüşüm eklemek istiyorsunuz.

[Florian], denetleyicilerden gelen verilerde değişen bir C programı, aynı zamanda HID klavye girişlerine dönüştürür. Bu, Emulator Kurulumu söz konusu olduğunda oldukça çok yönlü hale getirmeli ve ayrıca farklı denetleyici stilleri için yöntemi kullanmalıdır, aynı şekilde de oldukça kolay olmalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *