dedikleri gibi, en iyi kamera her zaman cebinde sizinle olan kameradır. Ve bu özellikle iPhone için geçerlidir, çünkü iPhone sadece ortalama Joes’in değil, aynı zamanda profesyonel fotoğrafçıların da kamerasıdır.

İPhone’un Flickr’ın çok sayıda popüler kamera listesini şu anda sıraya koymasının bir nedeni var.

İPhone çok popüler ve günlük fotoğrafçılık için yaygın olarak kullanıldığından, kullanıcılarının sorunu, fotoğrafların nasıl daha iyi görünmesi? Çevrimiçi fotoğrafçılık kurslarının geldiği yer burası.

Bugün, iPhone Photography Okulu’nun izniyle gelen ve mobil fotoğrafçılık oyununuzu geliştirmek için çeşitli kurslar sağlayan böyle bir seçeneği kontrol ediyoruz.

iPhone Photography School, dışarı çıkıp çekim yapmanız için size ilham vereceğini iddia ediyor, aynı zamanda belirli kam modelinizin ne yapabileceği ve yapamayacağını, tümü eğlenceli ve zahmetsiz tutmayı eğlendirirken eğitecekler.

İPhone Photography Okulu tarafından kullanılan kurslar aşağıdaki gibidir:

iPhone Fotoğraf Okulu Çevrimiçi Kursları

iPhone Fotoğraf Akademisi

iPhone Düzenleme Akademisi

iPhone peyzaj ustalığı

Hepsini yakalayın

iPhone Sanat Akademisi

iPhone Fotoğraf Ustaları

Dijital kamera ustalığı

Fotoğraf kısayolları

Lightroom düzenleme ustalığı

Kişisel hesabınıza oturum açtıktan sonra, her biri kolay düzen ve okuma için çeşitli farklı modüllere bölünmüş, derinlemesine video kılavuzlarına ve yazılı öğreticilere sahip olarak yukarıda belirtilen kursları görebilirsiniz.

Her kursun ayrıca, kursu alan diğer kullanıcıların aynı kursla ilgili konuştuğunu görebileceğiniz notlar ve yorumlar için özel bir bölüm vardır.

Her kursun çok ayrıntılı olduğunu ve bu nedenle kendisine eklenmiş bir fiyatı olduğunu belirtmek çok önemlidir, bu da hangisinin size çok fazla ilgilendiğine bağlı olarak her kursu ayrı olarak almanız gerektiğini gösterir.

Kursların fiyatı, hangisiyle gitmeyi seçtiğinize bağlı olarak 99 $ ile 299 $ arasında değişmektedir. Bunların, şirketin sınırlı bir süre için çalıştığı büyük% 80 indirimin bir parçası olarak indirimli fiyatlar olduğunu unutmayın. Bu kurslar çok daha değerlidir, bu yüzden bu fiyatlar haklı görünüyor. Ayrıca, 3 aylık taksitte bir kurs için ödeme seçeneği de vardır.

İstediğimiz tek şey, küçük bir ücret ödeyebileceğiniz ve bir aboneliğiniz olduğu sürece tüm kurslara erişebileceğiniz bir abonelik modeliydi. Belki bu gelecekte eklenecek bir şeydir.

Sonuçta, iPhone Photography School’un çevrimiçi kursları, ister veya gündelik fotoğraf tutkunu iseniz ve sadece iPhone’u kullanarak mobil fotoğraf oyununuzu yükseltmek istiyorsanız girmeye değer.

iPhone Fotoğraf Akademisi

Bu tam olarak kim?

Şimdi iPhone Photo Academy kursuna bakalım. Bu kurs genellikle telefonlarıyla çok önemli fotoğraf çekmeyi sevenler içindir. Eğer bir bebeğin ilk adımları veya yürüyüşe çıktığınızda güzel bir gün batımı gibi heyecan verici veya hayat boyu bir kez fotoğraf çekmek için telefonu cebden hızlı bir şekilde çekmeyi seven biriyseniz, bildiğiniz çok önemlidir. Nasıl iyi kullanılır. Tam olarak ‘iPhone Photo Academy’ kursu devreye giriyor. Portrelerden şelalelere kadar iPhone’unuzu mümkün olan her durumda nasıl kullanacağınıza dair ayrıntılar.

Ders içeriği:

1. İPhone Cam’ın Temelleri (8 ders, 105 dakika)
2. Ek iPhone Cam Özellikleri (8 ders, 113 dakika)
3. Büyük Fotoğraf İlkeleri (8 L., yaklaşık 130m)
4. Yaratıcı iPhone Fotoğraf Teknikleri (8 L., yaklaşık 114m)
5. Ortak iPhone Fotoğraf Senaryoları (11 L., yaklaşık 159m)
6. Bonus: Fotoğraflarınızın kalitesini nasıl koruyabilirim (5 l., Caz 55m)
7. Bonus: Büyük bir fotoğraf kütüphanesini yönetmek için sırlar (5 L., yaklaşık 70m)
8. Fotoğraf Analizi (7 uzun video, yaklaşık 8 saat)

Buna değer mi?

İPhone Photo Academy kursunu özellikle yeni başlayanlara yönelik olarak oluşturun. Toplamda yaklaşık 20 saat uzunluğunda olan bu dersin uzunluğu boyunca, iPhone’un kam lensi, ışık, fotoğraf kompozisyonu, çekim teknikleri, düzenleme ve daha fazlası hakkında temel bilgiler öğreneceksiniz.

Kurs, her biri farklı fotoğraf yeni başlayanlarla ilgili konuları ayrıntılı olarak kapsayan 5 modüle ayrılmıştır. 5 ana modelin üstünde, bu kurs ayrıca fotoğraf kalitesini koruma, büyük fotoğraf kütüphanesi ve fotoğraf analizini yönetme gibi konuları kapsayan 3 ek ödül modülü kullanır.

Bu dersin sunduğu ve fiyatı verildiğinde, bize göre girmeye değer. Kesinlikle iPhone fotoğrafçılığı oyununuzu yepyeni bir seviyeye taşıyacak.

Fiyat ve nasıl elde edilir?

Bu özel kursun maliyeti sadece 99 $ ‘dır, bu da içeriğinin eşleşmez. Genellikle 495 dolara mal olurdu, ancak sınırlı süre için, burada sadece 99 dolara mal olan büyük bir% 80 indirim için bunu elde edebilirsiniz.

Ayrıca kontrol etmek isteyebilirsiniz:

İPhone ve iPad Durum Güncellemesinde Jailbreak iOS 15.6

İndir: iOS 15.6 Final IPSW bağlantıları OTA dosyaları ve iPados 15.6

iOS 16 Beta uyumlu ve desteklenen iPhone, iPad, iPod Touch Cihazlarınull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *