Bu teçhizat çok iyi görünüyor ki, [DZL] şimdiye kadar inşa ettiği ilk ROV olduğuna inanmak zor. Operatörün istasyonunda ekranı besleyen bir HD video kamerasını barındırır. Denetleyiciyi, su altı gemisini pilotluk yapmak için bir joystick ve düğmeleri kullanan ekranın solundaki solundaki görebilirsiniz.

İnşaatı basitleştirmek için satın alma işleminde, [DZL], pervaneleri kullanmamayı seçti. Bu teknikle ilgili sorun, pervane millerinin suya izin vermeden dönmesine izin verecek yataklara sahip olmanızın olmasıdır. Tahrik, girişi bir ucunda olan ve çıkışı diğer tarafta olan bir grup küçük su pompası tarafından sunulur. Bunlar vücuttaki çeşitli yerlere monte edilir ve her biri ana mahfazadaki kontrol devresine bağlanan bir güç kablosu televizyonuna sahiptir. Kablo televizyonların muhafaza yoluyla geçişi, bir başka olası sızıntı noktasıdır, ancak [DZL] biraz kolay hale getiren raf burçlarından bazılarını buldu.

Üstteki bağlantı, tüm farklı proje yazılarının bir topunu. Bizim için, en ilginç flickr seti, muhafazanın nasıl bir araya getirildiğini gösteren kişidir. Ayrıca, zanaatın su altında değerlendirildiğini gösteren moladan sonra da oldukça temiz bir dalış videosu var.

[Teşekkürler Vanessa]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *