ile koklama çağrı mesajı, 1990’ların aranması, arkadaşlarınızın çağrı mesajlarını dinlemek için modern inovasyonu kullanmanızı istiyorlar. Cidden, bu günlerde hala kaç kişi kullanıyor? Kendi yazılımı tanımlayan radyo çağrı mesajı kod çözücünüzü oluşturarak öğrenebileceğinizi düşünüyoruz.

[Sonny_Jim] RTL2832 tabanlı bir USB dongle’u satın aldı. Bu yüzden bir proje bulmaya başladı. Donanım cihazları tarafından kullanılan POCSAG protokolünü kontrol etmek için donanımın uyduğu ve sona erdi. Sadece kişiden kişi için iletişim için kullanılmadığı ortaya çıktı. Teknolojiyi kullanan yine de birçok otomatik sistem var.

İşleri ayarlamak, hepsi bu kadar zor değil. Proje Günlüğü hakkındaki yorumları okumak, bazı insanların bağımlılık sorunlarına sahip olduğunu gösteriyor, ancak bu gürültü oldukça banal ve Linux-FU’nuzda temizlemeniz için iyi bir şans olacak. Tüm paketler kurulduktan sonra, sadece sayısız yolla görüntülenebilecek metinlerle çalışıyorsunuz. [Sonny] Bir akıllı telefondaki en son yakalamaları inceleyebilmesini sağlamak için Pi’nin web sunucusuna bir metin verisi oluşturun.

[Görüntü kaynağı]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *