Bilgi çağındaki çocukların çocukları, daha fazlası değilse, en kötü el yazısına sahip olmak için mahkumdur. Ancak, Olin College’daki bazı kursiyerler, bu problemin bir seçeneğini keşfetmek için yenilikçilikti. HERALD, güzel hat yaratabilen bir CNC yapımcısı tatmin edin.

Maker, X’ün yanı sıra Y eksenleri boyunca oluşturma fikrini aşmak için bir portal kullanır. Esnek Nib hat kalemi, fikri, üçüncü eksenle ilgilenen, fikri oluşturma yüzeyine döndüren bir zincir dişlisine monte edilir. Teçhizat, CAD çizimlerinden güzel bir şekilde verildi, daha sonra Sophomores’un quintetinden önce mümkün olan en yumuşak hareketin fiziksel yapıya başlamadan önce mümkün olduğundan emin oldu.

Sürücü donanımı son derece temel ancak mükemmel sonuçlar yaratır. Üç step motor sürücüsü ile birlikte bir Arduino’yu kullanır. Donanımı Kaçak Kod’tan sabitlemek için aynı şekilde sınırlayıcı anahtarlar vardır. Ekip tarafından oluşturulan yazılım uygulama arayüzü, bireysel kesimin yanı sıra metnini yapıştırın, yazı tipi, yazı tipi stili boyutu, hizalama, vb. Seçmenize olanak sağlar. Daha sonra metni G-Code’a dönüştürür Arduino, GRBL demetinin işle ilgilendiği yer.

Aksiyondaki gadget’ı kaçırmayın, moladan sonra klipteki bir [Langston Hughes] işini oluşturun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *