, Fubarino Yarışması için Gamer Kalabalığına Pandering’in zekiğinde (Laurens], Zelda, Minecraft’ın ve bir Arduino’nun efsanesini entegre etti. Gerçekten bir şey üretmek için gerçekten havalı.

[Laurens] Bir Arduino, MIDI konnektörünün yanı sıra bir MIDI klavyesini kontrol edecek LCD ekranın yanı sıra, Zaman / Majora’nın Maskesi’nin Ocarina’sının birinin çalındığını tespit ettirin. Arduino daha sonra Tune daha yavaş olduğu gibi, sadece oyunda olduğu gibi.

İşte işlerin havalı olduğu yerler: [Laurens], OOT / MM Tune’nin çalındığını anlayan bir Arduino’ya sahip olduğundan, güneşin ayarını ışıkları yönetebilir veya fırtınaların ayarlanmasını sağlayabilir. Tüm bu komutları, iyileşme ayarının minecraft karakterine biraz sağlık ve sağlık sağladığı Minecraft’a borcu olarak seçti, fırtına ayarları yağmurun yanı sıra Zelda’nın diğer olağanüstü mashuplarını ve Minecraft’ı kontrol eder.

Bu iş kendi başına durmak için yeterlidir, ancak [Laurens] aynı şekilde bir HackaDay Paskalya yumurtası ekledi. Mektupları oynarken Klavyede ASCII’deyken, tercih ettiğimiz URL’miz Arduino’yu ve minecraft’ın içinde görünür.

İşte bir resim galerisi ve kaynak kodu (Dropbox, bu yüzden spam yok) [Laurens] ‘dikkat çekici bir proje için.

Bu, Mikroçip’in ödüller olarak ortaya çıktığı 20 FUBARINO SD panolarından birinde bir olasılık için FUBARINO yarışmasında bir giriş!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *