, 40 watt lazer kesicinin üzerinde 400 dolardan az harcadığınızda, aynı zamanda bir çalışma alanına sahip olduğu ortaya çıktığında sadece sevmez misiniz? bir kağıdın kağıdının? [Kostas Filosofou] kesinlikle, bu kısıtlı çalışma zarfını saklamak yerine, uygun fiyatlı K40 lazer kesicisini özelleştirdi, böylece pratik olarak orijinal alanın beş katına sahip.

K40, herhangi bir tür iddiası yapmaz – bu uygun fiyatlı bir lazer kesici yanı sıra çin’den oyulmuş. Ancak şimdi eBay’de 344 dolara çıkan yeni birimler, pratikte hiçbir beyinsiz. Sınırlamalarında bile, hala 40 watt CO2 lazeri alıyorsunuz. [Kostas], orijinal uzay-hogging evinden yüksek voltaj güç kaynağını çalışma alanının idealine ortadan kaldırarak nişama başladı. Yeni dıştan takma bir muhafaza içinde yaşamanın, ekstrüzyonlu alüminyum rayların yanı sıra 3D baskılı parçaların yeni bir x-y portresi de inşa edildi ve bunun yanı sıra çok daha iyi bir egzoz fanı yüklendi. Özel yapımı ayna montajları döndürüldü, radyatöre çok daha iyi fanlar eklendi ve evet, yatağa bir Z ekseni ekledi.

[Kostas] ‘ı bu derlemeye biraz başladığından emin olsak, ancak başlamak için çok fazla maliyetli olduğunuzda, ortaya çıkması basittir. Bundan bahseden, daha büyük bir kesici için gereksinimi hissederseniz, büyük bir 100 watt sistem sizin tarzınız çok daha fazla olabilir.

Stalwart Tipster [George Graves] sayesinde bu konuda başlar için.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *