Makineye, genellikle robotik bağlamında, bir algoritma vermek, navigasyon gibi belirli bir görev için yetiştirmek veya el yazısı. Ancak ortaya çıkıyor, aynı şekilde uykuya gitmek için kötü bir virüsü de eğitebilirsiniz. Bu tam olarak bağışıklık işinin ne yaptığını. İnsan testlerine başlamak için uygun bir HIV aşısı olduğu ve 25 milyon dolar yükseltmeye çalıştıklarına inanıyorlar.

Aşı, insan immün yetmezlik virüsünün kendisini hackliyor, onu insan taşıyıcısına saldırmayacak olan uyku bir türe karışmaya zorladı. Çok basit görünüyor, ancak yeni teknolojiye ek olarak, prosedürlerin yanı sıra mevcut bir anlayışın yanı sıra, bu kadar uzağa gitmeye başladı. Geçen hafta [Reid Rubsamen, M.D.] ‘nla, çok çeşitli “kontrolörlerden” kan örnekleri toplayarak başlayan süreç hakkında konuştuk. Kontrolörler HIV getiren insanlardır, ancak virüsün AIDS’ye ilerlemesini bastırmaya başlayın. Tam olarak bu insanları nasıl keşfedersiniz? Bu, hangi bilimsel Amerikan’ın kapsandığı bir hikaye (PDF); Kısa tepki, [Bruce D. Walker, M.D.] ‘nın çalışmaları sayesinde zaten bir kontrol cihazı veritabanı vardı.

[Walker] tarafından biriken bilgi daha sonra bir veri karma egzersizi yapıldı. Veri seti o kadar muazzamdı ki bir kitap yaklaşımının kabul edildiği. Laymen için bu, bir spam filtresi olarak adlandırılır: Bilgisayarları, orijinal mesajların gürültüsünden çıkarmak için karmaşık bir işlem oluşturmak için büyük e-posta setlerine bakmak için bilgisayarları kullanmak. Eldeki görev, bir denetleyicinin genotipine bakmak ve bunu epitop ile karşılaştırın – taşırak virüsün kısa bir protein zinciridir. Makinenin gücü, tüm verileri tercih edilen uyku mutasyon özelliğine sahip ilk altı epitopun bir listesine indirmek için kullanılır. Aşı, bu epitopların karışık bir içkisinden oluşur. Bununla birlikte, dünyanın en çok ihtiyaç duyduğu yerlere ulaşmak için bazı akıllı sevkiyat taktiklerine ihtiyaç duyar. Aşının soğutulması gerekmemeli veya yönetme için herhangi bir özel beceri gerekmez.

Aşı’nın üretimi, epitopların kendileri olan amino asit peptidlerini sentezlemek için mevcut teknikleri kullanır. Ancak, paketleme, yeni bir kavramdır. [Dr. RUBSAMEN’in Şirketi, Flow Parma, Inc., raf stabilini ve nazal bir sprey ile uygulanmasını sağlayan aşıyı kaplamak için mikrosferleri kullanıyor. Bu beyaz kağıttan (PDF) mikro kürelerin üretiminin arkasındaki inovasyon hakkında daha fazla bilgi edinin.

Aşı (kar olmadan oluşturulacak) klinik denemeleri geçerse, 2017 yılının başlarında kitle dağılımını görebilir.

Daha önce bahsettiğimiz 25 milyon dolar, aşı başarılı olsaydı, ödüllere inanmak için uzun bir tepedir. Bu hedefe ulaşmak için doğrudan bağış yapabilirsiniz. Bu yıl hediye kartları sağlamayı planlıyorsanız, Aralık ayının% 100’üne katkıda bulunan Gyft’li birçok farklı perakendeciyle satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *